اختصاصی سایتسخن مشاور

ثبت نام طرح مشاور پشتیبان کنکور تا روز برگزاری آزمون


ثبت نام طرح مشاور پشتیبان کنکور

 • انتخاب مشاور:

 • انتخاب نوع طرح مشاوره:

 • 0 تومان


با سلام و احترام خدمت داوطلبان کنکور ارشد برق که در حال آماده شدن برای کنکور ارشد ۹۷ هستند.

در هر سفری داشتن یک همراه مایه دلگرمی است.

همه افرادی که حداقل یکبار کنکور را تجربه کردند قطعا به این موضوع پی برده اند که اگر یک سری اشتباهات را از زمان شروع تا زمان برگزاری کنکور را انجام نمیدادند قطعا نتیجه بهتری میگرفتند ، همه ما انسان ها تو تمام مراحل زندگی مون همیشه نیاز به یک راهنماگر و فرد با تجربه داشتیم تا در مشکلات ما را یاری کند ، مشکلاتی که قطعا یک فرد مجرب میداند که چگونه باید با آن مقابله و مسیر درست را انتخاب کرد ، کنکور هم یکی از اتفاقاتی هست که در زندگی ما بسیار مهم و حیاتی خواهد بود و نتیجه آن آینده شغلی و حتی زندگی فرد را دچار تغییر و تحول خواهد کرد ، نکته مهمی که باید همیشه به آن توجه کرد این است که با یک اشتباه کوچک و بدون اینکه از عواقب آن اطلاع داشته باشیم باعث خواهد شد آینده خود را تحت تاثیر اشتباه خودمان قرار بدیم و سال ها از آن اشتباه ضربه بخوریم و خود را سرزنش کنیم ، برای همین زمان آزمون و خطا نیست و نباید حاصل یکسال وقت و انرژی و تلاش هدر برود وقتی میتوانیم از مشورت و راهنمایی فردی که این راه را قبلا با موفقیت پیموده استفاده کنیم و راه رسیدن به اهداف خود را هموارتر کنیم چرا نباید از آن استفاده کنیم!؟همانطور که یک مشاور خوب میتواند شما را به اهداف خود برساند ، انتخاب اشتباه افرادی که فقط به منافع مادی خود فکر میکنند و مهمترین اولویت آنها کسب درآمد می باشد و تعهدی در قبال موفقیت شما ندارند باعث خواهد شد نتیجه دلخواه را نگیرید ، پس در انتخاب خود دقت کنید و چون زندگی در انتخاب ها خلاصه می شود!

سایت برق ارشد یکی از اولین سایت هایی بوده که از چند سال قبل این تجربه را در اختیار داوطلبان قرار داده و هر سال با خدمات متنوع در موفقیت داوطلبان نقش داشته که باعث افتخار گروه برق ارشد بوده است.

امسال سایت برق ارشد برای دومین سال متوالی طرحی نو و جامعی را ارائه خواهد کرد تحت عنوان طرح مشاور پشتیبان کنکور ، این طرح یک طرح جامع و پویا برای داوطلبان کنکور ارشد برق می باشد که تمام آنچه که یک داوطلب کنکور ارشد برق باید بداند را در اختیارش قرار خواهد گرفت که شامل تمامی ابعاد یک مشاوره می شود و برای افراد مختلف برنامه متفاوتی دارد ، طبق یک اصل روانشناسی همه نباید مثل هم درس بخوانند چون همه مثل هم نیستند. اگر می خواهید روش اختصاصی خودتان را برای مطالعه داشته باشید و یک مشاور از امروز تا صبح کنکور در کنار شما باشد از طرح مشاور پشتیبان کنکور استفاده کنید.
در این طرح یکی از مشاوران برتر ما که در رشته و گرایش مورد نظر شما تخصص دارد و می تواند هم در زمینه مشکلات درسی و هم در مورد راه های مناسب برای درس خواندن ، شما را راهنمایی کند ،‌ به عنوان پشتیبان شما انتخاب می شود و تا روز کنکور شما را برای ماراتن بزرگ کنکور ارشد آماده می کند.

گروه برق ارشد امسال با کادری مجرب و متخصص پاسخگوی تمام نیازهای داوطلبان ارشد برق بوده و داوطلبان میتوانند با خیال آسوده فقط به اهداف خود فکر کنند و برای رسیدن به اهداف خود سایت برق ارشد تا آخر راه با شما خواهد بود.

معرفی گروه مشاور سایت برق ارشد:

[tabs type=”vertical”]

[tabs_head]

[tab_title]1- مهندس پورکاظم[/tab_title]

[tab_title]2- دکتر بهرام آرا[/tab_title]

[tab_title]3- دکتر یاراحمدی[/tab_title]

[tab_title]4- مهندس روشان شمال[/tab_title]

[tab_title]5- مهندس کریمی[/tab_title]

[tab_title]6- مهندس سینایی[/tab_title]

[tab_title]7- مهندس محمدرضایی[/tab_title]

[tab_title]8- مهندس نیکزاد[/tab_title]

[tab_title]9- مهندس حبیبی فر[/tab_title]

[/tabs_head]

[tab]

گرایش ۱ : الکترونیک

گرایش ۲ : فناوری اطلاعات

گرایش ۳ : EW & CCD

بهروز پورکاظم

مشاور کنکور ارشد برق ، مدرس نرم افزار های تخصصی ، با تجربه ۵ ساله در زمینه مشاوره ، برنامه ریزی ، انتخاب رشته از کاردانی تا ارشد ، طراحی سیستم های آنلاین تخمین رتبه و انتخاب رشته برای اولین بار در سال ۹۰ ، طراحی و راه اندازی سایت های دانشگاهی ، آموزشی و فروشگاهی ، راه اندازی سیستم های آموزشی ، آموزش آنلاین و مجازی ، سابقه کار و همکاری با شرکت مهندسی تحقیقاتی و پژوهشی نصیر دانشگاه خواجه نصیر ، دانشگاه مازندران ، بانک صادرات ایران ، شرکت گروه بهمن (مرکز بهمن موتور) ، شرکت های فنی و مهندسی نظامی ، انجمن های علمی و تخصصی ، موسسات کنکور ، دانشگاه تهران و مشاور انتخاب رشته کنکور ارشد برق تعاونی سنجش در سال ۹۳ و…

[/tab]

[tab]

گرایش: قدرت – سیستم

اینجانب صلاح بهرام آرا فارغ التحصیل دکتری دانشگاه تربیت مدرس هستم. بنده دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بوده­ام و در کنکور کارشناسی ارشد سال ۸۹ رتبه ۱۷ را کسب کرده ­ام. در طرح پشتیبان بنده قصد دارم مباحث زیر را با داوطلبان عزیز پیش ببرم تا ان شاالله بتوانند رتبه خوبی در کنکور ۹۶ کسب کنند.

۱- معرفی منابع خوب و مفید در تمامی دروس به داوطلبان عزیز

۲- برنامه­ ریزی مناسب برای بازه­های زمانی مختلف تا زمان کنکور شامل نحوه مطالعه دروس، تست زنی، آزمون­های آزمایشی و …. که با توجه به هدف داوطلب، پایه داوطلب و …. خواهد بود.

۳- بررسی نحوه و میزان مطالعه داوطلب در بازه­های زمانی دوهفته­ای

۴- رفع اشکالات درسی در سه درس مهم مدارهای الکتریکی ۱ و ۲، ماشین­های الکتریکی ۱ و ۲ و بررسی سیستمهای قدرت در بازه­های که داوطلب برای مشاوره تماس خواهد گرفت.

۵- ارائه نکات تکمیلی و نکات مهم تستی به داوطلب در سه درس مهم مدارهای الکتریکی ۱ و ۲، ماشین­های الکتریکی ۱ و ۲ و بررسی سیستمهای قدرت که این قسمت پس از پایان مطالعه اولیه داوطلبان و در زمان­های تست زنی و نزدیک کنکورهای آزمایشی و کنکور خواهد بود.

۶- رفع اشکال داوطلبان پس از برگزاری کنکورهای آزمایشی

۷- ارائه نکات لازم در مورد نحوه طرح سوالات و بودجه بندی آنها در سالهای مختلف

البته برنامه ارائه شده در بالا کاملاً انعطاف­پذیر خواهد بود و می­توان با توجه به نیاز داوطلبان و هماهنگی­های بعدی قسمتهای دیگری به آن اضافه شود. با توجه به نکات گفته شده داوطلبان می­توانند به ۲ شکل بصورت زیر در این طرح ثبت نام کنند. در طرح ماهانه داوطلب هر ماه بصورت جداگانه ثبت نام کرده و ایمیل ثبت نامشان برای بنده می­آید و در نتیجه با هم هماهنگ می­کنیم. در کل دوره نیز داوطلبان فقط یکبار ثبت نام می­کنند و تا روز کنکور می­توانیم تمامی برنامه­ها را با یکدیگر به پیش ببریم.

[/tab]

[tab]

گرایش : الکترونیک

احمد یاراحمدی، دانشجوی مقطع دکتری رشته مهندسی برق الکترونیک در دانشگاه تربیت مدرس و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از این دانشگاه هستم. از سال ۹۱ به صورت فعال و پیوسته با دوستانی که در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد قصد شرکت در کنکور داشته اند، در ارتباط بوده و به صورت مشاوره خصوصی در خدمت آنها بوده ام که به لطف خدا درصد بسیاری بالایی از دوستان، از مشاوره هایی که با بنده داشته اند راضی بوده و مشاوره ها را موثر دانسته اند. همچنین با توجه به علاقه و توانمندی در تدریس دروس مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، برای دوستانی که احساس نیاز به بررسی دقیق تر درس ها داشته اند، کلاسهای خصوصی به صورت آموزشی و کنکوری داشته ام که نتایج خوبی نیز از این کلاس ها حاصل گشته است.

خلاصه روش برنامه ریزی گام به گام:

برای دوستانی که در طرح های مشاوره ای با بنده هستند، با توجه به سطح علمی و توانایی آن ها برنامه ریزی چند مرحله ای و گام به گام به صورت زیر انجام می گردد.

گام نخست (۱-۳ ماه)؛  شروع مطالعه کنکوری؛ در طی آن گفنگوهای مشاوره هایی با هدف بیان نحوه شروع به کنکوری درس خواندن در مقطع ارشد ارائه خواهد شد. هدف این مرحله آموزش مطالعه درست، دقیق و هدفمند برای کنکور کارشناسی ارشد می باشد.

گام دوم (۳-۶ ماه)؛ در طول این مرحله همراهی با دوستان عزیز به صورت هفتگی خواهد بود و در طی آن صحبت ها و راهنمایی های لازم در طول دوره مطالعاتی ارائه خواهد شد و برای هر فرد با توجه به شرایط، روحیه و ویژگی های شخصیتی او، راهکار مناسب جهت حفظ روند مطالعاتی و پیشرفت در مسیر کنکور بیان خواهد شد.

گام نهایی(۱-۲ ماه)؛ ماه های پایانی کنکور ارشد مهم ترین بخش کار است که هدف آن جمع بندی مطالعات انجام شده و به ثمر نشاندن تلاش های چندین ماهه است. در این دو ماه روش های کنکور زدن وبا دقت و سرعت تست زدن ارایه می گردد و امید است که ان شاءالله دوستان پس از این دوره آمادکی کامل و لازم را برای حضور در جلسه کنکور پیدا کرده باشند.

این برنامه گام به گام به صورت فرد به فرد و برای هر داوطلب ویژه و مخصوص او خواهد بود. پس به صورت کاملا انعطاف پذیری طراحی می گردد. برنامه ریزی در سه سطح طولانی مدت (سه گام ارایه شده)، میان مدت (ماهانه و هفتگی) و کوتاه مدت (روزانه) ارایه خواهد شد و در طی آن مشخص خواهد بود که در هر روز چه دروسی و چند ساعت لازم به مطالعه است.

همچنین:

*در طی مشاوره ها منابع مناسب برای هر درس معرفی می شوند و توضیح کافی درباره هر منبع برای هر درس  ارائه خواهد شد.

*به صورت هفتگی وضعیت روحی داوطلبان در تماس های تلفنی و یا جلسات حضوری بررسی شده و راهکارهای مناسب با توجه به روحیه و شرایط هر داوطلب ارائه می گردد.

*موقعیت و جایگاه واقعی هر داوطلب و روند پیشرفت او طی این جلسات بررسی و بیان می شود که نتیجه آن عدم ایجاد شدن انتظارات کاذب و خود بزرگ بینی از یک سو وعدم احساس ناامیدی و شکست از سوی دیگر، خواهد بود.

*وضعیت مطالعاتی و درسی هر داوطلب در پایان هر هفته بررسی می گردد و در صورت لزوم برای برون رفت از عدم پیشرفت احتمالی در برنامه ارائه شده، راهکار لازم ارائه و آموزش نحوه صحیح و اصولی درس خواندن و خلاصه نویسی کردن و سایر روش­های مطالعه درست و مفید، بیان می گردد.

*راهکار مناسب برای بهره مندی درست و اصولی از نتایج کنکورهای سال های قبل ارائه و بینشی درست درباره کارنامه و نحوه قبولی در دانشگاه های متفاوت بر اساس درصدهای هر داوطلب، بیان می گردد.

* رفع اشکال درسی و کنکوری و ارایه نکات لازم پس از برگزاری کنکورهای آزمایشی و دریافت کارنامه آن.

در کنکور ارشد با ۱٫ مطالعه درست و دقیق و پیوسته و  ۲ برنامه ریزی درست و هدفمند و می توان به نتیجه دلخواه رسید.

[/tab]

[tab]

گرایش: مخابرات سیستم و مدارهای مجتمع الکترونیک

احسان روشان شمال

رتبه ۱۹۴ کنکور کارشناسی ارشد و ورودی سال ۹۲ رشته مخابرات سیستم دانشگاه تربیت مدرس.ایشان دارای رزومه ی آموزشی زیر می باشند:

۱تدریس یار درس مدارهای الکتریکی به مدت ۶ ترم

۲تدریس یار درس الکترونیک ۲ و ۳ به مدت ۴ ترم

۳سابقه همکاری در طراحی تست برای آزمونهای آزمایشی در موسسه نصیر

۴طراحی بیش از ۳۰۰ تست تالیفی جدید برای کتاب ” بانک تست تجزیه و تحلیل سیستمها ” انتشارات پوران پژوهش در چاپ ۵ که مولف اصلی آن مهندس امیرعلی مومن زاده می باشد

۵مشاوره در جهت برنامه ریزی کنکور برای دانشجویان از سال ۹۲

۶تدریس خصوصی دروس مهم مهندسی برق از جمله مدارهای الکتریکی از سال ۹۰

۷مشاوره تخصصی حول گرایش های مهندسی برق از سال ۹۲

از جمله کارهای دشواری که انسانها در دنیا میتوانند انجام بدهند، راهنمایی صحیح افراد دیگر است.حتی پیامبران نیز به خاطر همین کار مبعوث شده بودند. اساسا راهنمایی یک فرد و میل دادن آن به سمت راه صحیح فقط بر عهده راهنما نیست؛ راهنما و مشاور مناسب شرط لازم و نه کافی برای رسیدن داوطلب کنکور به موفقیت و رتبه مناسب است. هرکسی ادعا کند که با راهنمایی هایش میتواند شما را به موفقیت قطعی برساند با شما روراست نبوده است. شرطهای کافی زیادی وجود دارند که شما با داشتن یک راهنما و مشاور مناسب میتوانید به واسطه آن به موفقیت برسید. باز هم تاکید میکنم، اگر این شرایط کافی را نداشته باشید موفق نخواهید شد. بنابراین اصلا فکر نکنید که با داشتن مشاور به بهترین رتبه خواهید رسید. همواره افراد بسیار زیادی را دیده اید که با داشتن بهترین مشاوران در کنکور چه ارشد و چه کارشناسی به جای خوبی نرسیده اند؛غرض از این همه صحبت آن است که آگاه باشید،مشاور خوب و کاردان،شرط لازم برای شماست، و نه شرط کافی.حال که به اینجا رسیدیم اجازه بدهید تعدادی از این شرایط کافی که یک داوطلب برای رسیدن به یک رتبه خوب باید داشته باشد را برایتان برشمرم:

۱انگیزه خیلی زیاد برای یک رتبه خوب و رسیدن به گرایش دلخواه در دانشگاه دلخواه
۲داشتن روحیه جنگندگی بالا
۳امید زیاد به هدف خود؛ چرا که انسان با تلاش به هرجایی که دلش بخواهد میرسد و قبولی در کنکور از رسیدن به کره ماه سخت تر نیست!
۴داشتن یک هدف جدی و درست برای آینده و کنکور؛افراد خیلی زیادی هستند که صرفا از روی ناآگاهی و جوگرفتگی در جو کنکور هستند
۵بدونید میخواهید وارد چه گرایشی بشوید چرا که در ادامه میبینید ما برای هرگرایش برنامه ریزی متفاوتی رو داریم.

و…

کارهایی که یک مشاور خوب باید برای دانشجوهایش انجام دهد به شرح زیر هستند:

۱بهترین منابع را معرفی کند
۲طریقه مطالعه صحیح هر درس را عنوان کند
۳تعداد دروسی که با مطالعه آنها دانشجویش میتواند رتبه خوبی کسب کند را به وی بگوید و او را آگاه سازد
۴برای دانشجویش برنامه ریزی متناسب با سطح وی انجام دهد که نه سنگین و دشوار باشد و نه آسان و حوصله سربر
۵با دانشجویش راحت باشد و همیشه با وی به صورت خشک و رسمی رفتار نکند زیرا تجربه نشان داده زیاد از حد خشک و رسمی برخورد کردن موجب میشود داوطلب به نوعی با مشاورش روراست نباشد و از وی بترسد یا از وی خجالت بکشد
۶دانشجویش را درک کند و آینده او برایش مهم باشد
۷مشاور باید رغبت و انگیزه داشته باشد که برای دانشجویش برنامه ریزی درسی انجام بدهد
و ….

کارهایی که دانشجو باید برای مشاورش انجام دهد:

۱مهمترین چیز اعتماد و باور داشتن به مشاورش است و راهی که وی برایش انتخاب کرده را باور داشته باشد
۲کارهایی که مشاور به او میسپارد را به نحو احسن انجام دهد یا سعی خود را بکند که به درستی انجامش دهد
۳تنها بنا به دلایل حیاتی و خیلی مهم نتواند به برنامه برسد
۴دانشجو باید انگیزه و انرژی لازمه را برای شروع یک دوره مطالعه چند ماهه داشته باشد
۵دانشجو به هیچ وجه نباید به مشاورش دروغ بگوید و اگر برنامه وی را انجام نداد به دروغ نگوید انجام داده زیرا با این کار در درجه اول به خودش خیانت کرده و در درجه دوم زحمات مشاور را از بین برده است
۶همواره در کوران آزمون هایش آزمایشی با مشاورش ارتباط صحیح داشته باشد و کارنامه های این آزمونها را در اختیار مشاور قرار دهد حتی اگر آزمون را بسیار بد گذرانده باشد،چرا که شاید مشاورش راه خیلی خوبی برای گذر از این بحران برای وی داشته باشد
۷فردی اخلاق مدار باشد و زحمات مشاور را نادیده نگیرد
و….

در مسیر مشاوره بنده برای دانشجویان و داوطلبان عزیز، تجربه ۵ ساله ای که در حوزه کنکور ارشد داشتم قطعا ره توشه بنده برای مشاوره هر چه بهتر دانشجویانم است.البته بنده در حدی نیستم که بخواهم بگویم “دانشجویانم” چرا که معمولا چنین لفظی برای اساتید گرانقدر و کارکشته هست.افرادی که شروط کافی ذکر شده در بالا را ندارند به هیچ وجه با بنده مشاوره اخذ ننمایند چون با این کار هم وقت گرانبهای خودشان را گرفته اند و هم مانع مشاوره بهتر من برای افراد مشتاق تر شده اند.اساسا به نظر من اگر کسی شرایط کافی بالا را نداشته باشد اصلا نباید در وادی کنکور وارد شود. سعی کنید برای یک سال آینده خود و شرکت در کنکور تصمیم جدی ای بگیرید طوری که در وسط کار پشیمان نشوید چون وقت گرانبهایتان را از دست خواهید داد. در کل همراهی و همیاری با یک فرد تا روز کنکور کارشناسی ارشد در اردیبهشت ماه واقعا اگر پر استرس ترین کار نباشد، یکی از پراسترس ترین کارهاست زیرا شما همیشه نگران موفقیت یا عدم موفقیت دانشجویتان در آزمون آزمایشی و روز کنکور هستید و هر بار که وی چیزی را نمیفهمد و در مطالعه هفتگی عملکرد خوبی ندارد شما باید مانند یک مربی فوتبال حرفه ای از روش دیگری برای جلو بردن وی استفاده کنید که به نظر من کار درگیر کننده و نسبتا مشکلی است.در ضمن مشاور مدت زمان خیلی زیادی را با داوطلب درگیر است و فکر میکنم هزینه در نظر گرفته شده برای مشاوره ها برای ساپورت کامل داوطلب تا روز کنکور نه تنها زیاد نیست بلکه بسیار ناچیز است.من تا اوایل خرداد ماه امسال قصدی برای مشاوره کنکور نداشتم و تصمیم داشتم کلا از کار مشاوره کنار بکشم چون کار ساده ای نیست واقعا و داوطلب وقتی با کسی مشاوره تا کنکور برمیدارد، به وی اعتماد میکند و به نوعی خودش را در دامان تصمیمات مهم مشاور قرار میدهد و عملا خودش هیچ تصمیم مهمی را برای کنکورش نمیگیرد و این مسئولیت بسیار بزرگی برای مشاور است چرا که با تصمیمات نادرستش میتواند آینده فرد را تحت الشعاع قرار دهد.افرادی که تمایل دارند با بنده مشاوره تا روز کنکور را داشته باشند حتما قبل از واریز وجه در سایت و ثبت نام در سامانه مشاوره با بنده مشاوره رایگان داشته باشند تا یک ارزیابی نسبت به شرایط دانشجو داشته باشم. به عقیده من مشاوره های تکی مثل ۴ بار در ماه و مشابه آن چندان نمیتواند به سود دانشجو باشد البته این نظر من است و شاید غلط باشد. کسی که احساس نیاز به مشاور میکند، این احساس با ۴ بار مکالمه در ماه قطعا مرتفع نخواهد شد؛ فرد یا مشاوره برای کنکور نیاز دارد، یا نیاز ندارد و یا یک به اصطلاح هُل دادن میخواهد که موتورش روشن شود و خودش از آن به بعد نیازی به مشاور نخواهد داشت.

از هم خاطر نشان میکنم که قبل از ثبت نام در مشاوره تا روز کنکور یا مشاوره های کامل به صورت ماهانه حتما از مشاوره رایگان ۱۵ دقیقه ای استفاده کنید تا بنده یک ارزیابی نسبت به شما داشته باشم
طریقه ارتباط بنده با دانشجویان به ۳ طریق عمده است:

۱مشاوره های حضوری
۲مشاوره های تلفنی
۳مشاوره از طریق شبکه های مجازی نظیر تلگرام و سرویس ایمیل

نکته بسیار مهمی که داوطلبان کنکور ارشد باید در نظر داشته باشن این هست که کنکور ارشد مانند کنکور سراسری نیست که همه دروس رو نیاز باشه پاسخ بدیم.اصلا به این شکل نیست.اساسا فرق یک داوطلب حرفه ای کنکور ارشد با یک داوطلب نادان، در انتخاب دروس مناسب هست.قرار نیست بشینید سر جلسه و به همه دروس پاسخ بدید! در جدول زیر دروسی که داوطلبان رو برای رسیدن به یک رتبه خوب گارانتی میکنه اومده، من در متد مشاوره خودم تمرکز اصلیم روی دروس جدول زیر برای هر گرایش هست.شما باید حرص و طمع رو در کنکور ارشد بذارید کنار تا بتونید موفق بشید.

حالا یک کارنامه برای کنکور ۹۶ رو در ذیل میذارم و براتون تحلیلش میکنم:

اول از همه دقت کنید که این داوطلب تنها به چهار درس پاسخ داده و اگر خیلی دقیق نخواهیم صحبت کنیم،عملا به سه درس ریاضیات،مدارهای الکتریکی و سیگنال و سیستم پاسخ داده و با عنایت به معدل موثر نسبتا خوبی که براش ایجاد شده رتبش در مخابرات شده ۲۵۳.قطع به یقین بسیاری از شما آرزو دارید که به چنین رتبه ای برسید و احتمالا باورتون هم شاید نشه که به این سادگی میشه به چنین رتبه ای رسید اما این حقیقته. این کارنامه داره چند تا چیز مهم رو بهمون میگه:

۱اول اینکه برای رسیدن به یه رتبه خوب نیازی نیست همه دروس رو بخونیم
۲دوم اینکه مشخص هست این داوطلب برای درس الکترونیک و سیستمهای دیجیتال خیلی وقت نذاشته و هدف اصلیش مخابرات سیستم بوده و تنها با سه درسی که عرض شد به رتبه ۲۵۳ رسیده و به راحتی در یکی از دانشگاه های تهران روزانه قبول هست.
۳این داوطلب اگر به جای درصد ۱۱ در الکترونیک، درصد ۳۵ رو بدست میاورد که برای امسال کاملا قابل دسترس بود، رتبه الکترونیکش از رتبه مخابرات سیستمش بهتر میشد چون جدا از اینکه ۳۵ درصد درس ضریب ۴ زده،۴۴ درصد هم درس ضریب ۲ سیگنال رو زده و رتبه الکترونیکش خیلی از مخابراتش بهتر میشد و احتمالا زیر ۲۰۰ میشد

بنابراین شیوه برنامه ریزی اصلی بنده حول همون جدولی هست که دارید میبینید و به نظر من اصلا نیازی نیست کسی بیشتر از اون درسی بخونه ولی این مهم است که دروسی که در هر گرایش در فوق نوشته شده رو خیلی عالی بخونید.ناگفته نماند که اگر کسی در درس سیستمهای دیجیتال مشکل داره به هر دلیلی،اگرچه با خوندن و زدنش رتبش در الکترونیک خیلی عالی تر میشه اما راه هایی هست که بدون مطالعه دیجیتال و صرفا مطالعه الکترونیک۱و۲ بشه رتبه خوبی رو در این گرایش بدست آورد.در جدول فوق سر راست ترین گرایش برای قبولی مهندسی پزشکی هست چرا که دو درس ضریب ۳ و دو درس ضریب ۴ در اون وجود داره که همشون باید خونده بشن و نیاز به مطالعه هیچ درس ضریب ۲ ای نیست.درس زبان برای شما یک آپشن خوب میتونه تلقی بشه.با یک دفترچه ای شدن آزمون، اهمیت و ارزش درس زبان بسیار بالا رفته و برخی از افرادی که زبانشون خیلی خوبه میتونن در حالت هایی این درس رو جایگزین درس تخصصی ضریب ۲ در گرایششون بکنن ولی در کل من زبان رو برای داوطلبانم یک آپشن مثبت میدونم و در بالا نیاوردمش چون بررسی اینکه آیا فرد ارزش داره زبان رو بزنه یا نه در طول مشاوره تا کنکور مشخص میشه.
صحبت به درازا کشید دوستان ولی مواردی که عرض شد باید حتما گفته میشد تا داوطلبان بدونن که دارن وارد چه مسابقه ای میشن و اطلاعات کافی رو براش داشته باشن.امیدوارم که همگی شما بهترین تصمیم رو برای خودتون اتخاذ کنید و اون دسته از عزیزانی که به هر دلیلی کنکور ارشد رو شرکت نمیکنن و از خیرش میگذرن هم بدونن که اصلا و ابدا همه چیز در کنکور ارشد و ادامه تحصیل خلاصه نمیشه.همین بس که شرکت کیسون که یکی از هولدینگهای بسیار معتبر ایران در حوزه عمران هست و خیلی از شرکت های دیگه نیروی کار لیسانسشون بسیار بیشتر از نیروی کار فوق لیسانسشون است.

احسان روشان شمال

 تیرماه ۹۶

[/tab]

[tab]

گرایش: قدرت

سیامک کریمی

تحصیلات:
-فارغ التحصیل کارشناسی برق قدرت از دانشگاه تهران (رتبه دو رقمی کنکور سراسری ۹۱)
-دانشجوی کارشناسی ارشد قدرت گرایش الکترونیک قدرت دانشگاه صنعتی شریف (رتبه ۵ کنکور ارشد برق)

سوابق آموزشی:
-تدریس یار دروس ماشین و بررسی
-ارائه اولین مالتی مدیای ماشین های الکتریکی در گروه برق ارشد
-طراح سوالات تحلیل سیستم های انرژی آزمون های آزمایشی مدرسان شریف سال ۹۵-۹۶

برنامه های پیشنهادی:

۱-پشتیبانی تا روز کنکور: با توجه به اهمیت داشتن راهنما برای موفقیت در کنکور ارشد، به تمام داوطلبان توصیه می­شود که برنامه ها و روند درس خواندن خود را حتما با یک مشاور آگاه در میان بگذارند.در این طرح بنده سعی می­کنم تمام تجربیات خودم را که در یک سال کنکور بدست آوردم تقدیم دوستان کنم.

قابل توجه دوستانی که بنده را به عنوان مشاور انتخاب می­کنند:

– معرفی منابع و جزوه های معتبر و مناسب (بر اساس معدل و بنیه علمی داوطلب منابع معرفی می­شود)

-پاسخ به سوال “از کی؟چطور؟با چی؟ و ازکجا شروع کنم؟”

-برنامه ویژه دوران طلایی تابستان وعید نوروز مخصوص مشغولان به تحصیل

– جزوه ی خلاصه نویسی شده توسط خود بنده که چکیده ای از تمام منابع موجود است، را در اختیارتان قرار می­دهم.(این جزوه می­تواند الگویی برای خلاصه­نویسی های خودتان باشد)

-برنامه ویژه ویژه برای زبان (مهم ترین درس عمومی)

-برنامه ریزی به روش واحد-واحد که جایگزین برنامه ریزی های ناکارآمد ساعتی است.

-بررسی آزمون و برنامه ریزی های کوتاه مدت بین آزمون ها با تمرکز بر اهمیت مباحث.(برای تک رقمی شدن لازم نیست همه ی مباحث را بلد باشیم)

-تخفیف برای داوطلبان سخت کوش (باز گرداندن قسمتی از شهریه در صورت تشخیص بنده)

(این طرح مخصوص بچه های قدرت و کنترل است)

تماس های ۶۰ دقیقه­ای به صورت سه دوره ۲۰ دقیقه­ای در ماه + چت و گفتگو با دیگر دوستان در گروه تحت نظارت بنده + کوییز و تکلیف از سوالات مهم و تالیفی

۲-مشاوره و پشتیبانی: این طرح مشاوره به صورت ماهانه انجام میشود که شامل رفع اشکال در برنامه یا حتی روش های مطالعه می­باشد.داوطلبانی که نیاز به پکیج کامل پشتیبانی تا روز کنکور ندارند در این طرح می­توانند شرکت کنند.بنده به شما قول رتبه تک رقمی را می­دهم اگر خودتان بخواهید.

(همه گرایش ها می­توانند شرکت کنند)

[/tab]

[tab]

گرایش: مخابرات – سیستم

حامد سینایی

رزومه:

-فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات و ارتباطات با معدل ۱۸.۶۴ (ICT)از دانشگاه غیر انتفاعی رشدیه تبریز

-رتبه ۳۹ مخابرات و ۴۱ الکترونیک کنکور ارشد سال ۹۵

-دانشجوی کارشناسی ارشد مخابرات سیستم دانشگاه صنعتی شریف
_مشاوره و برنامه ریز کنکور در سایت برق ارشد از سال ۹۵
چرا مشاوره :

امروزه متاسفانه بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد برای رسیدن به هدف خود در حد بسیار سطحی عمل می کنند. بدین صورت که ابتدا منابع کنکور ارشد برق را از سایرین پرسیده و سپس از یک قسمت بدون هیچ گونه دیدگاه مدیریتی شروع به خواندن آن می کنند. گاهی نگاه ها در این زمینه آن قدر سطحی و ابتدایی است که برخی داوطلبان سعی می کنند در ساعت ناهار ، ساعت استراحت و حتی ابتدایی ترین مسائل هم از افراد موفق تر پیروی کنند. این در حالی است که تجربیات مشاوره ای در دوره های مختلف رقابتی بنا بر یک اصل اساسی استوار است:

(( افراد با هم متفاوت هستند ))

لذا پیچیدن یک نسخه ی کلی برای تمامی داوطلبان کنکور کاری کاملا اشتباه خواهد بود،پس ما طبق برنامه و وقت آزادی که دارین و با توجه به استعدادتون، شما رو در یک مسیر مطمعن و خوب جهت رسیدن به موفقیت قرار خواهیم داد(بشرط اینکه خودتون هم بخوایین و در این راه تلاش کنید)

پس:

برنامه های پیشنهادی:

۱-پشتیبانی تا روز کنکور:

آن دسته از داوطلبانی که پشتیبانی کامل را با بنده اخذ می نمایند با برنامه ای که برایشان تنظیم خواهد شد کاملا هماهنگ شده جلو خواهند رفت و همواره در مراحل مطالعه چند ماهه تا روز کنکور میتوانند از مشاوره بهره ببرند.در کل در طول این دوره شما هر نیازی به مشاوره و راهنمایی داشته باشید مرتفع خواهد شد پس در این طرح ما:

۱)اولین کار– معرفی منابع و جزوه های معتبر و مناسب (بر اساس معدل و توانایی علمی داوطلب منابع معرفی می­شود)

۲)آموزش نحوه صحیح مطالعه هر یک از دروس ارشد

۳)شناسایی معیارهای یک برنامه خوب و کمک به داوطلب در تهیه برنامه مورد علاقه خود

۴)پشتیبانی ۲۴ ساعته از پک ارایه شده. همواره با ما در ارتباط هستید

۵)-بررسی آزمون و برنامه ریزی های کوتاه مدت بین آزمون ها با تمرکز بر اهمیت مباحث

۶)تخفیف ویژه برای کسایی که در این راه روز به روز با پیشرفت چشمگیری به سمت هدف برن(با توجه به عملکرد شخص ، تخفیف از٪۳۰ الی۵۰٪ با تشخیص بنده وجه برگردانده میشود)

۷)در طی این پک که تا روز کنکور همراه شماست میتوانید علاوه بر برنامه تنظیم شده برای تماس ها هر لحظه با مشاور خود تماس تلفنی برقرار کنید
(این طرح مخصوص بچه های مخابرات است)

۲٫مشاوره ماهانه:

این مشاوره نیز مانند طرح پشتیبان است و ماه به ماه از سوی داوطلب تمدید خواهد شد. این طرح بیشتر برای افرادی است که تنها به مشاوره های کوتاه تر احتیاج دارند.

نوع طرح پیشتبان: :بصورت ماهانه

در هر دو حالت پشتیبانی کامل و ماهانه هر آنچه که لازم است بدانید از طریق مشاور به شما ارایه میشود

مطمعن باشید در این دوره ها تمام تجربه و مهارت های خود که توی این سالها کسب کردم رو با کمال صداقت در اختیارتون قرار خواهم داد
همچنین در انتخاب مشاور دقت لازم را داشته باشین و بعد انتخاب مشاور هزینه برگردانده نمی شود.

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار

یا علی.

[/tab]

[tab]

گرایش: قدرت

اینجانب میلاد محمدرضایی دانشجویی الکترونیک دانشگاه اصفهان و رتبه ۸۲ ارشد قدرت هستم

با توجه به اهمیت کنکور کارشناسی ارشد و زمانی که در اختیار دانشجویان قرار دارد استفاده بهینه از وقت و برنامه ریزی برای کنکور به نحو صحیح بسیار مهم است.

در این زمینه استفاده از تجربیات کسانی که خود در این راه گام برداشته اند و فراز ونشیب ها و سختی های این راه را دیده اند بسیار مفید است.

بنده جهت مشاوره دانشجویان از روش زیر که خود آن را به کار برده ام استفاده میکنم.

۱-منابع مناسب جهت کنکور ارشد

معرفی منابع مفید که بتواند تمامی مطالب را شامل شود و به تسلط دانشجو بیانجامد بسیار مهم است و گام اول در موفقیت در کنکور به حساب می آید

۲-برنامه ریزی مناسب

داشتن برنامه برای حداکثر استفاده از وقت خود در شرایطی که با دیگران در رقابت هستید لازم است

بنده با ارائه برنامه ویژه برای تابستان+عید و همچنین برنامه برای فواصل بین آزمونها به دانشجویان کمک می کنم

این برنامه شامل برنامه ریزی برای ساعات شبانه روز  و استراحت بیت آنها و استفاده از منابع مختلف و آزمونها است

۳-بررسی نحوه و میزان مطالعه

برنامه نوشته شده  هر هفته بررسی میشود و جهت رسیدن به موفقیت راهکارهای متنوع ارائه می شود.

۴-رفع اشکال

اینجانب با توجه به تجربیات خود در حد توانم میتوانم مشکلات درسی در گرایش قدرت در زمینه کنکور را رفع کنم.

با توجه به اینکه زمان کنکور اردیبهشت ماه است ارائه یک برنامه برای عید و یک روند برای بعد از عید بسیار مهم است و شاید بتوان گفت نتیجه دانشجو در همین بازه رقم میخورد.اینجانب با توجه به تجربیات و شرایط خود در این بازه به دانشجویان کمک میکنم.

[/tab]

[tab]

گرایش: قدرت

امیررضا نیکزاد

رزومه کاری:

 1. فارغ التحصیل مهندسی برق قدرت از دانشگاه تهران
 2. رتبه ۴۳ کنکور کارشناسی ارشد برق قدرت
 3. دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت دانشگاه تهران
 4. مشاورتخصصی متقاضیان کنکور ارشد برق
 5. استاد حل تمرین درس های ماشین، بررسی و الکترومغناطیس در دانشگاه تهران

برنامه های پیشنهادی:

 • مشاوره و پشتیبانی و برنامه ریزی تا روز کنکور:

با توجه به اهمیت نحوه ی مطالعه و منابع مورد استفاده برای دانشجویان، ضمن برنامه ریزی دقیق درسی، به معرفی بهترین منابع جهت موفقیت در آزمون ارشد پرداخته خواهد شد.

برنامه ریزی بصورت جامع، مرحله به مرحله و همراه با آزمون، کوییز، تکالیف و مشاوره ی تلفنی می باشد تا داوطلب را به بالاترین سطح آمادگی برساند.

تلاش شما وقتی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد که در بهترین مسیر و با کمترین نقص های ممکن باشد. چه کسی بهتر از مشاوری که خود به تازگی این مسیر را رفته و تمامی پیچ و خم های آن را گذرانده است. با بهره گیری از تجربیات بنده میتوانید به اشتباهاتی که ممکن است بسیاری از دانشجویان گرفتار آنها شوند، دچار نشوید و با صرف وقت معقول و تلاش و پشتکار به نتیجه ی دلخواه خود برسید. من هم سعی میکنم تا تمامی تجربیات خود را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهم.

 • معرفی منابع مناسب:

مسلماً شناخت منابع برای هر داوطلب، نقشی کلیدی در موفقیت او دارد و با توجه به تجربیاتی که در زمینه مطالعات منابع مختلف دارم و با توجه به شرایط دانشجو سعی بر آن است که بهترین منبع برای او انتخاب گردد.

 

 • اگر وقت لازم برای خواندن کتابهای پر حجم را ندارید:

در اختیار قرار دادن خلاصه نویسی ها و جزوه های دستنویس خودم برای دانشجویانی که شاید وقت کمتری برای خواندن کتابهای حجیم دارند.

 • پاسخگویی به تمام سوالات داوطلبین در زمینه بودجه‌بندی سوالات هر درس، تاثیر هر درس،

نحوه استفاده از آزمون های آزمایشی و شرایط جلسه‌ی کنکور و …

 • رفع اشکال:

اشکالاتی که در طی خواندن دروس برای عزیزان پیش آید بصورت کامل بررسی و تفهیم می گردد.

 

البته برنامه ارائه شده در بالا کاملاً قابل تغییر خواهد بود و می­توان با توجه به نیاز داوطلبان و هماهنگی­ های بعدی قسمتهای دیگری به آن اضافه شود.

[/tab]

[tab]

گرایش: قدرت

رضا حبیبی فر

تحصیلات :

 • رتبه ۴۲۳ کنکور سراسری سال ۸۸، فارغ التحصیل رشته مهندسی برق گرایش قدرت از دانشگاه علم و صنعت ایران
 • رتبه ۱۴ کنکور ارشد برق قدرت سال ۹۴، فارغ التحصیل رشته مهندسی برق قدرت سیستم از دانشگاه صنعتی شریف

 

سوابق آموزشی و مشاوره‌ای :

 • تدریس یار درس تحلیل سیستم‌های انرژی (بررسی سیستم‌های قدرت ۱) در دانشگاه صنعتی شریف
 • تدریس دروس ماشین‌های الکتریکی و بررسی سیستم‌های قدرت به‌صورت خصوصی و نیمه خصوصی به‌مدت ۲ سال
 • مشاور داوطلبین کنکورهای سراسری و ارشد به‌مدت چند سال
 • همکاری با موسسه کوثر پویای مازندران در امور مشاوره و انتخاب رشته به‌مدت ۵ سال

خدمات مشاوره‌ای :

این خدمات در چند بخش تقدیم حضور دوستان عزیزی می‌شود که بنده مسوولیت مشاوره همگام تا کنکورشان را برعهده خواهم گرفت. در زیر به این خدمات اشاره خواهم کرد :

نحوه صحیح برنامه ریزی
همانطور که می‌دانید اصلی ترین رکن موفقیت در زندگی و علی الخصوص در بحث کنکور، برنامه‌ریزی درست و مدون می‌باشد. پارامترهای زیادی در تدوین یک برنامه‌ریزی صحیح  نقش خواهند داشت؛ عواملی چون توان ذهنی و فیزیکی داوطلب برای مطالعه، نیازسنجی واقعی داوطلب، اتخاذ استراتژی مطالعاتی مناسب، میزان خواب و تغذیه مناسب، چینش مناسب دروس در آن، مدت زمان بازه‌های مطالعاتی، لحاظ زمان‌های مناسب و کافی برای استراحت و تجدید قوای ذهن همه و همه عواملی هستند که بایستی به خوبی در برنامه‌ریزی لحاظ شوند.

 

معرفی منابع مناسب

بنده و سایر مشاورین با همفکری هم بهترین و کامل‌ترین منابع را برای موفقیت هرچه بهتر شما داوطلبین عزیز متقاضی شرکت در کنکور ارشد، آزمون‌های استخدامی و آزمون نظام مهندسی به شما معرفی خواهیم کرد. اینجانب تمام سعیم را بر این خواهم گذاشت تا متناسب با سطح علمی و انتظارات داوطلب منابع مناسب را معرفی نموده تا خیال شما داوطلبین عزیز از این حیث آسوده خاطر باشد.

مشاوره‌های انگیزشی

بنده سخت بر این باورم یکی از مهمترین عوامل موفقیتم در کنکورهای سراسری و ارشد حفظ روحیه و انگیزه در طول بازه مطالعاتی این کنکورها می‌باشد. هرچند شاید برایتان کمی کلیشه‌ای به‌نظر برسد؛ اما انرژی مثبت تأثیر به‌سزایی در موفقیت هر فرد دارد. در طول این مدتی که بنده مشاور تعدادی از داوطلبین مختلف بوده‌ام، با تقریب خوبی همه این عزیزان مهم‌ترین خصیصه یک مشاور خوب را انگیزه دادن دانسته و بنا بر گفته خود این عزیزان بنده به خوبی توانسته‌ام انگیزه‌هایی که خودم داشتم را بهشان منتقل کنم. فراموش نکنیم یکی از مهمترین راهکارها جهت حذف استرس کاذب و بدست آوردن اعتماد بنفس لازم همین مسأله انگیزه و روحیه می‌باشد.

پیگیری وضعیت داوطلب

مسئولیت مهم دیگری که بر دوش یک مشاور قرار دارد، پیگیری و بررسی وضعیت دانشجویانیست که کار مشاوره آن‌ها را برعهده دارد. بنده متعهد خواهم بود پس از هر آزمون کارنامه دانشجویانم را در صورت رضایتشان رصد کرده و با گفتگویی صمیمی و دوستانه به بررسی نقاط ضعف و قوتشان پرداخته و راهکارهای مناسب جهت بهبود هرچه بیشتر و بهتر وضعیتشان ارائه نمایم.

 

کلام آخر…

در پایان برای همه داوطلبین عزیز در تمامی مراحل زندگیشان آرزوی موفقیت کرده و امیدوارم با توجه به بستری که دو موسسه برق ارشد و نگاره در غالب یک موسسه واحد برای شما عزیزان فراهم کرده، شاهد موفقیت‌های روزافزون دانشجویان عزیز ایران زمین باشیم.

                                                                       موفق و شاد و سربلند باشید.

[/tab]
[/tabs]

برچسب ها

استاد پورکاظم

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته های الکترونیک و فناوری اطلاعات و دانشجوی دکتری رشته EW ، مشاور کنکور ارشد برق ، مدرس دروس و نرم افزارهای تخصصی برق و IT ، با تجربه 6 ساله در زمینه مشاوره ، برنامه ریزی ، انتخاب رشته از کاردانی تا ارشد ، طراحی سیستم های آنلاین تخمین رتبه و انتخاب رشته برای اولین بار در سال 90 ، طراحی و راه اندازی سایت های دانشگاهی ، آموزشی و فروشگاهی ، راه اندازی سیستم های آموزشی ، آموزش آنلاین و مجازی ، سابقه کار و همکاری با شرکت مهندسی تحقیقاتی و پژوهشی نصیر دانشگاه خواجه نصیر ، دانشگاه مازندران ، بانک صادرات ایران ، شرکت گروه بهمن (مرکز بهمن موتور) ، شرکت های فنی و مهندسی ، انجمن های علمی و تخصصی ، موسسات کنکور ، دانشگاه تهران و مشاور انتخاب رشته کنکور ارشد برق تعاونی سنجش در سال 93 و...

نوشته های مشابه

164 thoughts on “ثبت نام طرح مشاور پشتیبان کنکور تا روز برگزاری آزمون”

  1. سلام
   بله، شما می توانید از طریق سایت طرح مشاوره تا کنکور را ثبت نام کنید. مشاور مورد نظرتون رو هم میتوانید همانجا موقع ثبت نام در طرح انتخاب کنید و سپس در گام آخر با پرداخت هزینه ثبت نام شما کامل خواهد شد.
   پیروز باشید.

 1. با سلام مجدد … لطفا سوال منو راهنمایی کنین….ایا میتوان در مورد اینده شغلی و زمینه های فعالیت رشته الکترونیک دیجیتال سوالاتی رو از مهندس فروغی از طریق ایمیل بپرسم ….?

 2. با سلام ،من علاقه مند به رشته الکترونیک دیجیتال میخواستم بپرسم ایا میتونم از طریق ایمیل از مهندس فروغی اطلاعاتی در مورد این رشته ، اینده شغلی ، زمینه های فعالیت در داخل کشور و رتبه مورد نیاز برای قبولی و ….کسب کنم…

 3. سلام…خسته نباشین…ببخشید سوالم به این بخش مربوط نمیشه
  من ارشد برق قدرت میخونم دانشگاه شیراز….کارشناسیمم باهنر کرمان بودم با معدل 14.5
  به نظرتون چقد شانس دارم واسه اپلای کردن ( حتما با فاند ) حالا چه امریکا چه اروپا
  و اینکه از الان چکارایی انجام بدم تا شانسم بیشتر شه؟

  1. سلام، شانس دارید چون محل تحصیل و معدل فقط یک شاخص است و نکته ای که از اینها مهمتره مقاله و کار پژوهشی و میزان تسلط شما بر روی موضوعات به روز قدرت هستش

  1. سلام، میتونید تو طرح مشاوره با توجه به گرایشتون شرکت کنید مگر اینکه ثبت نام رایگان رو بخوایید که مدتش فکر کنم تموم شده

 4. ببخشین من قبلا از طرح مشاورین این سایت استفاده نکردم و الان فقط ارور میده و نمیتونم … چیکار باید کنم

 5. با سلام مجدد، میخواستم بپرسم آیا فارغ التحصیلان تربیت مدرس امکان استخدام شدن بعنوان دبیر را دارن یا چیزی شبیه آن که بتوانند پس از ارشد هم ادامه تحصیل بدهند و هم دبیر باشند … ?

  1. سلام، تربیت مدرس چنین امکانی به دانشجوهاش نمیده و فقط برای کسانی که بخواهند استاد دانشگاه بشن امتیاز داره و یک سری دوره مدرسی که در دانشگاه برگزار میشه و امتیاز داره همین، شاید منظور شما تربیت معلم باشه که در آموزش و پرورش میتونن استخدام بشن ولی تربیت مدرس این خاصیت رو نداره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن