عضویت ویژه

سخنی با کاربران در مورد بخش VIP (اعضای ویژه):

Vip-iepe

مسئله این است که هر فعالیتی برای ادامه حیات نیاز به تامین هزینه های خود دارد. سایت برق ارشد هم از این اصل مستثنی نیست. چند منبع در آمدی مهم برای سایت ها وجود دارد:

– حامی مالی

– تبلیغات

– فروش محصولات

– حق عضویت

– کمک های مالی داوطلبانه

سایت برق ارشد هیچ گونه حامی مالی نداشته و ندارد و تماما با هزینه شخصی شروع به کار کرده است. حالا به نقطه ای رسیده که باید هزینه های خود را تامین کند تا بتواند به کارش ادامه دهد. فروش محصولات در سایت ارشد برق متاسفانه به دلیل سوء استفاده بعضی از سایت ها و عدم رعایت به قوانین سایت توسط کاربران ، ما را از ادامه خدمت رسانی در آن سایت دلسرد کرده است.داشتن کمترین سود ممکن نمی تواند هزینه های سایت برق ارشد را پوشش دهد. هدف از راه اندازی فروشگاه ارشد برق امکان استفاده از جزوات آموزشی کلاس های کنکور برای کسانی بوده که امکان استفاده از کلاس های کنکور به دلیل مشکلات مادی و غیره را ندارند. گاهی قیمت جزوات ارائه شده در سایت که هزینه تهیه و آماده سازی آنها برای ما قابل توجه بوده از قیمت ارائه شده موسسات بسیار کمتر بوده است. کمک های مالی داوطلبانه هم با توجه به تجربه هایی که قبلا در این زمینه داشتیم خیلی نمی تواند هزینه ها را تامین کند.

پس هزینه های سایت باید از چه منبعی تامین شود؟

یکی از جدیدترین روشهای تامین هزینه های یک سایت از طریق حق عضویت می باشد. این روش توسط سایتهای زیادی در اینترنت انجام می شود و موفقیت آمیز ترین روش است. برق ارشد هم با الگو گرفتن از سایتهای موفق این روش را انتخاب کرده است و از هم اکنون تمرکز فعالیت های خود را برای کاربرانی می گذارد که با پرداخت حق عضویت هم می توانند باعث پیشرفت سایت و ادامه فعالیت آن شوند و هم بهره مندی خود را با خدمات سایت افزایش دهند.

در حال حاضر قیمت عضویت ویژه برای 30 روز 6500 تومان، 90 روز 16500 تومان، 180 روز 27500 و 365 روز 49500 تومان می باشد.

*یعنی شما با پرداخت حق عضویت 1 ساله، ماهیانه 4125 تومان برای عضویت ویژه پرداخت می کنید. در ضمن پرداخت آنلاین جهت واریز هزینه به صورت اینترنتی فعال می باشد.

چه خدماتی به کاربران ویژه ارائه می شود؟

1- دسترسی کامل به بخش VIP سایت و بهره مندی از تمام مطالب آن.

2- اولویت پاسخگویی به سوالات و بحث مشاوره ای آنها

3- بهره مندی از تخفیف ویژه در خرید خدمات و محصولات سایت و موسسات کنکور

4- امکان بهره مندی از دانلود رایگان خدمات و آموزش های کنکوری

5- امکان بهره مندی از آموزش رایگان نرم افزارهای آموزشی

و خدماتی که به تدریج اضافه می شود…

به خاطر داشته باشید:

حامیان مالی برق ارشد کاربران ویژه آن هستند.

vip

[register_form]

بستن