خانه / اخبار آموزش و دانشگاه / ایجاد پردیس بین‌ المللی در دانشگاه خواجه نصیر

ایجاد پردیس بین‌ المللی در دانشگاه خواجه نصیر

علی خاکی صدیق رییس دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: اولین گام در بین‌المللی‌سازی این دانشگاه تشکیل معاونت بین‌المللی‌سازی در دانشگاه است که در وهله نخست این دفتر باید در خود دانشگاه ایجاد شود.
وی ادامه داد: ما در حال حاضر روی چند محور که یکی دورهای مشترک بین‌المللی و دیگری جذب دانشجویان بین‌المللی است، کار می‌کنیم.
رییس دانشگاه خواجه نصیر افزود: در حال حاضر ما در این دانشگاه در صدد ایجاد یک پردیس بین‌المللی هستیم که البته این پردیس با تمامی پردیس‌های بین‌المللی در کشور متفاوت است.
خاکی‌صدیق بیان کرد: ما در این پردیس بر روی رشته‌های بین رشته‌ای تمرکز داریم.
وی در اینخصوص توضیح داد: یکی دیگر از اقدامات ما در این دانشگاه بین‌المللی کردن دانشگاه و جذب استادان خارجی برای تدریس در این دانشگاه است که در سال گذشته موفق شدیم چند نفر را جذب کنیم و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.
رییس دانشگاه خواجه‌نصیر تصریح کرد: بین‌المللی شدن دانشگاه‌ها بخش غیر قابل تفکیک جهانی شدن و یک واقعیت در عصر دانش جدید است و بین‌المللی شدن دانشگاه‌ها در حال حاضر در راس سیاست‌های آموزش عالی کشور قرار گرفته است.
خاکی صدیق یادآورشد: پدیده جهانی شدن قوانین مشترک اجتناب‌ناپذیر و غیرقابل برگشت است. از طرفی بین‌المللی شدن با سرمایه‌های امنیتی، اجتماعی، مالی و سرمایه ملی در ارتباط است.

درباره‌ی استاد پورکاظم

استاد پورکاظم
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته های الکترونیک و فناوری اطلاعات و دانشجوی دکتری رشته EW ، مشاور کنکور ارشد برق ، مدرس دروس و نرم افزارهای تخصصی برق و IT ، با تجربه 6 ساله در زمینه مشاوره ، برنامه ریزی ، انتخاب رشته از کاردانی تا ارشد ، طراحی سیستم های آنلاین تخمین رتبه و انتخاب رشته برای اولین بار در سال 90 ، طراحی و راه اندازی سایت های دانشگاهی ، آموزشی و فروشگاهی ، راه اندازی سیستم های آموزشی ، آموزش آنلاین و مجازی ، سابقه کار و همکاری با شرکت مهندسی تحقیقاتی و پژوهشی نصیر دانشگاه خواجه نصیر ، دانشگاه مازندران ، بانک صادرات ایران ، شرکت گروه بهمن (مرکز بهمن موتور) ، شرکت های فنی و مهندسی ، انجمن های علمی و تخصصی ، موسسات کنکور ، دانشگاه تهران و مشاور انتخاب رشته کنکور ارشد برق تعاونی سنجش در سال 93 و...

حتما ببینید

رشته های مورد تایید مقطع دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اسامی رشته های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *