معماری
سرخط خبرها
خانه / اختصاصی سایت / ثبت نام آزمون های تعاونی سنجش با تخفیف ویژه

ثبت نام آزمون های تعاونی سنجش با تخفیف ویژه

نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی: کارت ثبت نام آزمون های تعاونی سنجش که حاوی شناسه و رمز عبور می باشد پس از اعمال تخفیف شما آن را از سایت برق ارشد خریداری کرده و سپس به سایت تعاونی سنجش مراجعه کرده و با شناسه و رمز عبور ارائه شده ثبت نام خود را بدون پرداخت هزینه ای تکمیل می کنید.

ثبت نام نهایی آزمون های تعاونی سنجش با تخفیف ویژه

 • 0 تومان

امسال هم همانند سال های گذشته سایت برق ارشد با تعاونی سنجش در مورد ارائه آزمون های تسلط با تخفیف ویژه همکاری می کند.

۲۰۱۵۰۸۱۰_۱۷۵۲۳۴~2

نحوه ثبت‌نام‌ و برگزاری آزمون های‌ آمادگی (تسلّط) ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد:

شرکت تعاونی خدمات آموزشی همچون دوره ­های گذشته به منظور آمادگی داوطلبان و متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی کشور (آزمون تحصیلات تکمیلی – کارشناسی ارشد سال 96) اقدام به طراحی و برنامه ریزی برای برگزاری آزمون­ های آمادگی تسلّط (ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1396) نموده است. آزمون­ های آمادگی تسلّط در 7 نوبت و به صورت مرحله­ ای، جمع بندی و جامع برگزار می­ گردد تا داوطلبان بتوانند در هر یک از آزمون­ های تسلّط، سطح مطالعات و میزان آمادگی خود را در مقاطع زمانی تعیین شده و با توجه به بودجه ­بندی ارائه شده مورد سنجش و ارزشیابی قرار دهند و تا قبل از برگزاری آزمون اصلی (آزمون کارشناسی ارشد سال 96) نسبت به ارتقای سطح علمی و رفع نقاط ضعف خود آگاهی یافته و اقدام نمایند.

شرکت تعاونی خدمات آموزشی با بررسی و ارزیابی آزمون­ های تسلّط سال­ های اخیر، تغییراتی را در شیوه بودجه ­بندی و کیفیت علمی و محتوای آزمون ایجاد نموده است که از نکات بارز آن می­توان به بهبود سطح کیفی سؤالات آزمون ­ها، تغییر در تعداد آزمون ­ها در جهت سازگاری و انطباق با نیاز داوطلبان و افزایش کیفیت آزمون­ ها و نهایتاً ارائه مشاوره توسط متخصصین هر یک از رشته­ های امتحانی آزمون­ های تسلّط در زمینه­ های برنامه ریزی مطالعاتی، منابع درسی و … تا زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 96 و انتخاب رشته داوطلبان تا خرداد 1396 اشاره نمود. توضیحات بیشتر را درباره جزئیات آزمون­ های آمادگی تسلّط سال جاری ذیلاً مرور می­کنیم:

الف) نحوه برگزاری آزمون­ های آمادگی کارشناسی ارشد (تسلّط):

شرکت‌ تعاونی‌ خدمات‌ آموزشی‌، آزمون های‌‌ آمادگی‌ تسلّط را برای‌ دانشجویان و یا فارغ‌ التحصیلان‌ مقطع کارشناسی که‌ قصد شرکت‌ در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد سراسری- آزاد) سال 1396 را دارند برگزار خواهد نمود. پس‌ از برگزاری‌ هر یک از آزمون‌های‌ آمادگی مرحله­ای، جمع بندی و جامع تسلّط،کارنامه ای تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسیار مفید، جامع‌ و کامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارائه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهی‌ از وضعیت‌ علمی خود در دروس‌ امتحانی‌ مختلف و رتبه معادل در مقایسه با آزمون کارشناسی ارشد سال قبل، با آمادگی بهتری در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 96 حضور یابند.

ردیف کد رشته امتحانی عنوان رشته امتحانی
1
1126 مجموعه حقوق
2
1133 مجموعه روان شناسی (1)
3
1142 مجموعه مدیریت
4
1251 مجموعه مهندسی برق
5
1264 مجموعه مهندسی عمران
6
1267 مجموعه مهندسی مکانیک
7
1277 مجموعه مهندسی کامپیوتر

تاریخ‌‌ برگزاری‌ آزمون های آمادگی مرحله­ ای، جمع بندی و جامع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد):

آزمون های آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط در 7 نوبت و در تاریخ های مشروحه ذیل برگزار می‌شود:

مراحل
تاریخ برگزاری
مهلت ثبت نام
بودجه بندی منابع درسی
آزمون مرحله 1 تسلّط صبح روز جمعه مورخ 95/8/21 تا سه ­شنبه 95/8/18  25 درصد اول
آزمون مرحله 2 تسلّط صبح روز جمعه مورخ 95/9/19 تا دو­شنبه 95/9/16 25 درصد دوم
  آزمون  مرحله 3 تسلّط

(جمع بندی)

صبح روز جمعه مورخ 95/10/17 تا سه­ شنبه 95/10/7 50 درصد اول
آزمون مرحله 4 تسلّط صبح روز جمعه مورخ 95/11/15 تا سه ­شنبه 95/11/12 25 درصد سوم
آزمون مرحله 5 تسلّط صبح روز جمعه مورخ 95/12/6 تا سه­ شنبه 95/11/26 25 درصد چهارم
آزمون مرحله 6 تسلّط

(جمع ­بندی)

صبح روز جمعه مورخ 96/1/18 تا سه ­شنبه 95/12/24  50 درصد دوم
آزمون جامع تسلّط صبح روز جمعه مورخ 96/2/1 تا سه­ شنبه 96/1/22 100 % مطالب

کارت ورود به جلسه آزمون 3 روز قبل از تاریخ برگزاری هر مرحله از آزمون در سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به آدرس:www.sanjeshserv.ir  قابل مشاهده و پرینت می­باشد.

ب) نحوه‌ ثبت‌نام:

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون‌‌‌های آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط می­توانند از روز دوشنبه مورخ 95/06/01 با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و با تخفیف ویژه در سایت www.bargharshad.ir نسبت به ثبت ­نام اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

به‌ داوطلبانی‌ که‌ قصد ثبت نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌‌ آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط را دارند، به‌ لحاظ فشردگی‌ زمان‌ توصیه‌ می شود در اولین‌ فرصت‌ نسبت‌ به‌ ثبت­ نام اقدام نموده‌ و ثبت نام‌ را به‌ روزهای‌ آخر موکول‌ ننمایند.

تذکر مهم:

* هزینه ثبت ­نام آزمون ­ها بصورت پلکانی تنظیم شده و با افزایش تعداد آزمون­ های انتخابی، هزینه سرانه هر آزمون کاهش می­ یابد؛ لذا به داوطلبان توصیه می ­شود برای بهره­ مندی بهتر از نتایج آموزشی و درسی و همچنین برخورداری از تخفیفات منظور شده، در هر 7 نوبت آزمون بصورت یکجا ثبت­ نام نمایند.


ویژگی های آزمون های تسلط:
1-کارنامه‌ تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسیار مفید ، جامع‌ و کامل‌
2-جامع آماری بالا
3-شبیه ساز کنکور اصلی سازمان سنجش
4-سوالات استاندارد
5-ارائه پاسخ تشریحی بعد از آزمون
6-هزینه کمتر نسبت به سایر موسسات
7-برگزاری در سراسر کشور

و…


داوطلبانی که میخواهند امسال در آزمون های آزمایشی تعاونی سنجش شرکت کنند می توانند از طریق فرم بالا با تخفیف ویژه ثبت نام کنند.چون با تخفیف ارائه شده تعداد محدودی ارائه می شود پس اگر میخواهید خودتان را در این آزمون ها محک بزنید و از طرفی از خدمات مشاوره ای سایت برق ارشد استفاده کنید از طریق فرم بالا جهت ثبت نام استفاده نمائید.
*تخفیف ویژه سایت برق ارشد حداقل 10% می باشد و با توجه به تعداد نوبت ثبت نامی به صورت پلکانی تا 16% افزایش پیدا خواهد کرد!
متقاضی تعداد ثبت­ نام هزینه تعاونی سنجش / هزینه با تخفیف ویژه سایت برق ارشد
متقاضی 1 نوبت آزمون 650/000 (ریال) / 585,000 ریال
متقاضی 2 نوبت آزمون 1/150/000 (ریال) / 1,023,500 ریال
متقاضی 3 نوبت آزمون 1/600/000 (یال) / 1,408,000 ریال
متقاضی 4 نوبت آزمون 2/000/000 (ریال) / 1,740,000 ریال
متقاضی 5 نوبت آزمون 2/350/000 (ریال) / 2,021,000 ریال
متقاضی 6 نوبت آزمون 2/650/000 (ریال) / 2,252,500 ریال
متقاضی 7  نوبت آزمون 2/900/000 (ریال) / 2,436,000 ریال

درباره ی مهندس پورکاظم

مهندس پورکاظم
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته های الکترونیک و فناوری اطلاعات و دانشجوی دکتری رشته EW ، مشاور کنکور ارشد برق ، مدرس دروس و نرم افزارهای تخصصی برق و IT ، با تجربه 6 ساله در زمینه مشاوره ، برنامه ریزی ، انتخاب رشته از کاردانی تا ارشد ، طراحی سیستم های آنلاین تخمین رتبه و انتخاب رشته برای اولین بار در سال 90 ، طراحی و راه اندازی سایت های دانشگاهی ، آموزشی و فروشگاهی ، راه اندازی سیستم های آموزشی ، آموزش آنلاین و مجازی ، سابقه کار و همکاری با شرکت مهندسی تحقیقاتی و پژوهشی نصیر دانشگاه خواجه نصیر ، دانشگاه مازندران ، بانک صادرات ایران ، شرکت گروه بهمن (مرکز بهمن موتور) ، شرکت های فنی و مهندسی ، انجمن های علمی و تخصصی ، موسسات کنکور ، دانشگاه تهران و مشاور انتخاب رشته کنکور ارشد برق تعاونی سنجش در سال 93 و...

همچنین ببینید

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1396 (به همراه اصلاحات مربوطه)

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1396 (به همراه …

55 دیدگاه

 1. سلام . ببخشید من یک مرحله شرکت کردم . پشیمون شدم میخوام دو مرحله شرکت کنم. باید چیکار کنم

 2. سلام من آزمون مرحله دوم شرکت کردم.توی کارنامه تعداد شرکت کننده هارو زده بود95 نفر !!! میخاستم ببینم آیا موسسات دیگه نظیر مدرسان شریف و پارسه و…. جامعه اماریشون حدودا چند ایا در همین حد شرکت تعاونی سنجشه؟؟؟

  • مهندس پورکاظم

   سلام.کلا آزمون های اول موسسات کمترین تعداد شرکت کننده را دارد و کم کم افزایش پیدا میکند ، سال های قبل آزمون های جامع موسسات به حدود 500 نفر هم می رسد
   زیاد درگیر جامعه آماری نباشید ، اگر تو کارنامه ای مشاهده میکنید نفرات شرکت کننده را بالا زده با داوطلبان مجازی و ضریب شرکت کنندگان اعلام میشه ،در صورتی که سنجش اصلا مجازی و ضریب ندارد ، ولی مهمترین پارامتری که سنجش دارد رتبه معادل در کنکور سال های گذشته است که داوطلب میتواند تخمین رتبه خود را در سال های گذشته مشاهده کند ، چون از دیتا بیس سازمان سنجش استفاده میکند بسیار دقیق می باشد این مورد از جامعه آماری بیشتر اهمیت دارد.

 3. سلام من یک مرحله آزمون ثبتنام کردم تا کی اطلاعات ثبتنام به ایمیلم ارسال میشه. آخه فردا آخرین مهلت ثبتنام هستش.دیر نشه.

 4. سلام من هزینه 7 دوره ای رو واریز کردم . میخواستم بدونم کد ها کی بدستم میرسه ؟

  و اینکه آزمون اول در مشهد کجا برگزار میشود ؟

 5. سلام ببخشید ما که شهرستانی هستیم برای ازمون دادن باید بریم استان؟
  اگه ی استان دیگه بزنیم مشکلی نیس برای امتحان؟

 6. سلام، میشه نمونه سوالات آزمون رو بزارید تا تصمیم بگیریم؟!

 7. باسلام
  ساعت برگزاری آزمون چه ساعتی هست

 8. سلام آزمونها فقط درتهران برگزارمیشوندیادرشهرهای دیگرهم نمایندگی هست؟؟

 9. سلام. من در ازمون روز ١٠ نمیتونم شرکت کنم
  ایا میشه ثبت نام کنم و رور بعد از ازمون دفترچه سوالات رو بگیرم؟ بنده در شهر اهواز هستم و نمایندگی سنجش سراغ ندارم.

  • مهندس پورکاظم

   سلام.آزمون فوق در زمان مقرر برگزار خواهد شد و در صورت عدم حضور شما ، دفترچه و پاسخنامه به نمایندگی شهرتان برگشت داده خواهد شد که در صورتی هماهنگی قبل آزمون شاید بتوانید دفترچه سوالات را تهیه نمایید،آزمون تعاونی سنجش در مراکز استان ها برگزار خواهد شد و همچنین در صورت داشتن حدنصاب داوطلب در هر شهری نیز آزمون در آن شهر برگزار خواهد شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره فوق تماس حاصل فرماییدضمنا مهلت ثبت نام تا فردا می باشد:
   تلفن : 42966-021

 10. babak.nazemi

  با عرض سلام. ببخشید من 1 مرحله آزمون رو خریداری کردم و مبلغشم کسر شده از حسابم ولی هنوز رمز را دریافت نکردم ممنون میشم پیگیری کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس