اختصاصی سایتخدمات و محصولات با تخفیف ویژه

ثبت نام آزمون های تعاونی سنجش با تخفیف ویژه

نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی: کارت ثبت نام آزمون های تعاونی سنجش که حاوی شناسه و رمز عبور می باشد پس از اعمال تخفیف شما آن را از سایت برق ارشد خریداری کرده و سپس به سایت تعاونی سنجش مراجعه کرده و با شناسه و رمز عبور ارائه شده ثبت نام خود را بدون پرداخت هزینه ای تکمیل می کنید.

مهلت ثبت نام به اتمام رسید!

امسال هم همانند سال های گذشته سایت برق ارشد با تعاونی سنجش در مورد ارائه آزمون های تسلط با تخفیف ویژه همکاری می کند.

۲۰۱۵۰۸۱۰_۱۷۵۲۳۴~2

نحوه ثبت‌نام‌ و برگزاری آزمون های‌ آمادگی (تسلّط) ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد:

شرکت تعاونی خدمات آموزشی همچون دوره ­های گذشته به منظور آمادگی داوطلبان و متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی کشور (آزمون تحصیلات تکمیلی – کارشناسی ارشد سال ۹۶) اقدام به طراحی و برنامه ریزی برای برگزاری آزمون­ های آمادگی تسلّط (ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶) نموده است. آزمون­ های آمادگی تسلّط در ۷ نوبت و به صورت مرحله­ ای، جمع بندی و جامع برگزار می­ گردد تا داوطلبان بتوانند در هر یک از آزمون­ های تسلّط، سطح مطالعات و میزان آمادگی خود را در مقاطع زمانی تعیین شده و با توجه به بودجه ­بندی ارائه شده مورد سنجش و ارزشیابی قرار دهند و تا قبل از برگزاری آزمون اصلی (آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶) نسبت به ارتقای سطح علمی و رفع نقاط ضعف خود آگاهی یافته و اقدام نمایند.

شرکت تعاونی خدمات آموزشی با بررسی و ارزیابی آزمون­ های تسلّط سال­ های اخیر، تغییراتی را در شیوه بودجه ­بندی و کیفیت علمی و محتوای آزمون ایجاد نموده است که از نکات بارز آن می­توان به بهبود سطح کیفی سؤالات آزمون ­ها، تغییر در تعداد آزمون ­ها در جهت سازگاری و انطباق با نیاز داوطلبان و افزایش کیفیت آزمون­ ها و نهایتاً ارائه مشاوره توسط متخصصین هر یک از رشته­ های امتحانی آزمون­ های تسلّط در زمینه­ های برنامه ریزی مطالعاتی، منابع درسی و … تا زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ و انتخاب رشته داوطلبان تا خرداد ۱۳۹۶ اشاره نمود. توضیحات بیشتر را درباره جزئیات آزمون­ های آمادگی تسلّط سال جاری ذیلاً مرور می­کنیم:

الف) نحوه برگزاری آزمون­ های آمادگی کارشناسی ارشد (تسلّط):

شرکت‌ تعاونی‌ خدمات‌ آموزشی‌، آزمون های‌‌ آمادگی‌ تسلّط را برای‌ دانشجویان و یا فارغ‌ التحصیلان‌ مقطع کارشناسی که‌ قصد شرکت‌ در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد سراسری- آزاد) سال ۱۳۹۶ را دارند برگزار خواهد نمود. پس‌ از برگزاری‌ هر یک از آزمون‌های‌ آمادگی مرحله­ای، جمع بندی و جامع تسلّط،کارنامه ای تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسیار مفید، جامع‌ و کامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارائه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهی‌ از وضعیت‌ علمی خود در دروس‌ امتحانی‌ مختلف و رتبه معادل در مقایسه با آزمون کارشناسی ارشد سال قبل، با آمادگی بهتری در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال ۹۶ حضور یابند.

ردیف کد رشته امتحانی عنوان رشته امتحانی
۱
۱۱۲۶ مجموعه حقوق
۲
۱۱۳۳ مجموعه روان شناسی (۱)
۳
۱۱۴۲ مجموعه مدیریت
۴
۱۲۵۱ مجموعه مهندسی برق
۵
۱۲۶۴ مجموعه مهندسی عمران
۶
۱۲۶۷ مجموعه مهندسی مکانیک
۷
۱۲۷۷ مجموعه مهندسی کامپیوتر

تاریخ‌‌ برگزاری‌ آزمون های آمادگی مرحله­ ای، جمع بندی و جامع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد):

آزمون های آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط در ۷ نوبت و در تاریخ های مشروحه ذیل برگزار می‌شود:

مراحل
تاریخ برگزاری
مهلت ثبت نام
بودجه بندی منابع درسی
آزمون مرحله ۱ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۸/۲۱ تا سه ­شنبه ۹۵/۸/۱۸  ۲۵ درصد اول
آزمون مرحله ۲ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۹/۱۹ تا دو­شنبه ۹۵/۹/۱۶ ۲۵ درصد دوم
  آزمون  مرحله ۳ تسلّط

(جمع بندی)

صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۱۰/۱۷ تا سه­ شنبه ۹۵/۱۰/۷ ۵۰ درصد اول
آزمون مرحله ۴ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۱۵ تا سه ­شنبه ۹۵/۱۱/۱۲ ۲۵ درصد سوم
آزمون مرحله ۵ تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۵/۱۲/۶ تا سه­ شنبه ۹۵/۱۱/۲۶ ۲۵ درصد چهارم
آزمون مرحله ۶ تسلّط

(جمع ­بندی)

صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۱/۱۸ تا سه ­شنبه ۹۶/۰۱/۱۵  ۵۰ درصد دوم
آزمون جامع تسلّط صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۲/۱ تا سه­ شنبه ۹۶/۰۱/۲۹ ۱۰۰ % مطالب

کارت ورود به جلسه آزمون ۳ روز قبل از تاریخ برگزاری هر مرحله از آزمون در سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به آدرس:www.sanjeshserv.ir  قابل مشاهده و پرینت می­باشد.

ب) نحوه‌ ثبت‌نام:

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون‌‌‌های آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط می­توانند از روز دوشنبه مورخ ۹۵/۰۶/۰۱ با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و با تخفیف ویژه در سایت www.bargharshad.ir نسبت به ثبت ­نام اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

به‌ داوطلبانی‌ که‌ قصد ثبت نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌‌ آمادگی مرحله ­ای و جامع تسلّط را دارند، به‌ لحاظ فشردگی‌ زمان‌ توصیه‌ می شود در اولین‌ فرصت‌ نسبت‌ به‌ ثبت­ نام اقدام نموده‌ و ثبت نام‌ را به‌ روزهای‌ آخر موکول‌ ننمایند.

تذکر مهم:

* هزینه ثبت ­نام آزمون ­ها بصورت پلکانی تنظیم شده و با افزایش تعداد آزمون­ های انتخابی، هزینه سرانه هر آزمون کاهش می­ یابد؛ لذا به داوطلبان توصیه می ­شود برای بهره­ مندی بهتر از نتایج آموزشی و درسی و همچنین برخورداری از تخفیفات منظور شده، در هر ۷ نوبت آزمون بصورت یکجا ثبت­ نام نمایند.


ویژگی های آزمون های تسلط:
۱-کارنامه‌ تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسیار مفید ، جامع‌ و کامل‌
۲-جامع آماری بالا
۳-شبیه ساز کنکور اصلی سازمان سنجش
۴-سوالات استاندارد
۵-ارائه پاسخ تشریحی بعد از آزمون
۶-هزینه کمتر نسبت به سایر موسسات
۷-برگزاری در سراسر کشور

و…


داوطلبانی که میخواهند امسال در آزمون های آزمایشی تعاونی سنجش شرکت کنند می توانند از طریق فرم بالا با تخفیف ویژه ثبت نام کنند.چون با تخفیف ارائه شده تعداد محدودی ارائه می شود پس اگر میخواهید خودتان را در این آزمون ها محک بزنید و از طرفی از خدمات مشاوره ای سایت برق ارشد استفاده کنید از طریق فرم بالا جهت ثبت نام استفاده نمائید.
*تخفیف ویژه سایت برق ارشد حداقل ۱۰% می باشد و با توجه به تعداد نوبت ثبت نامی به صورت پلکانی تا ۱۶% افزایش پیدا خواهد کرد!
متقاضی تعداد ثبت­ نام هزینه تعاونی سنجش / هزینه با تخفیف ویژه سایت برق ارشد
متقاضی ۱ نوبت آزمون ۶۵۰/۰۰۰ (ریال) / ۵۸۵,۰۰۰ ریال
متقاضی ۲ نوبت آزمون ۱/۱۵۰/۰۰۰ (ریال) / ۱,۰۲۳,۵۰۰ ریال
متقاضی ۳ نوبت آزمون ۱/۶۰۰/۰۰۰ (یال) / ۱,۴۰۸,۰۰۰ ریال
متقاضی ۴ نوبت آزمون ۲/۰۰۰/۰۰۰ (ریال) / ۱,۷۴۰,۰۰۰ ریال
متقاضی ۵ نوبت آزمون ۲/۳۵۰/۰۰۰ (ریال) / ۲,۰۲۱,۰۰۰ ریال
متقاضی ۶ نوبت آزمون ۲/۶۵۰/۰۰۰ (ریال) / ۲,۲۵۲,۵۰۰ ریال
متقاضی ۷  نوبت آزمون ۲/۹۰۰/۰۰۰ (ریال) / ۲,۴۳۶,۰۰۰ ریال

برچسب ها

استاد پورکاظم

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته های الکترونیک و فناوری اطلاعات و دانشجوی دکتری رشته EW ، مشاور کنکور ارشد برق ، مدرس دروس و نرم افزارهای تخصصی برق و IT ، با تجربه 6 ساله در زمینه مشاوره ، برنامه ریزی ، انتخاب رشته از کاردانی تا ارشد ، طراحی سیستم های آنلاین تخمین رتبه و انتخاب رشته برای اولین بار در سال 90 ، طراحی و راه اندازی سایت های دانشگاهی ، آموزشی و فروشگاهی ، راه اندازی سیستم های آموزشی ، آموزش آنلاین و مجازی ، سابقه کار و همکاری با شرکت مهندسی تحقیقاتی و پژوهشی نصیر دانشگاه خواجه نصیر ، دانشگاه مازندران ، بانک صادرات ایران ، شرکت گروه بهمن (مرکز بهمن موتور) ، شرکت های فنی و مهندسی ، انجمن های علمی و تخصصی ، موسسات کنکور ، دانشگاه تهران و مشاور انتخاب رشته کنکور ارشد برق تعاونی سنجش در سال 93 و...

نوشته های مشابه

‫59 نظرها

  1. سلام
   نه، برای مقطع ارشد شرکت تعاونی خدمات کارکنان سازمان سنجش امسال آزمونی برگزار نخواهد کرد.
   میتونید از آزمون های جامع برق ارشد استفاده کنید که از طریق لینک زیر قابل ثبت نام هست:
   http://goo.gl/n1hP3j
   پیروز باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن